Video příspěvky

Proč astronauti nemůžou jíst fazole

Kosmická strava je kapitola sama o sobě. Následující reklama se nám snaží vysvětlit, proč nejsou fazole v rajčatové omáčce vhodné pro dobyvatele vesmíru.

Běžní obyvatelé Země se naštěstí ničeho podobného bát nemusíme. Společnost zmiňovaná ve videu (HAYNES) sice neexistuje, zcela očividně se však jedná o parodii na oblíbené fazole Heinz v tomatě. Pokud vás tedy přepadla chuť na tento produkt, pohodlně jej zakoupíte ve svém supermarketu.

Blbost? Tak proč to nenasdílet?

Nicky Tučková miluje přírodu

Česká zpěvačka se svérazným přístupem k anglické výslovnosti dominovala jednu dobu českému internetu díky svému hitu RICH BOY. Pokud náhodou neznáte, určitě koukněte:

Řada lidí o Nicky říká, že je povrchní. Nemusíte to googlit, ve zkratce to znamená, že se cítí nadřazená nad ostatní lidi. No ale tak tomu samozřejmě není, že jo. V novém videu Nicky vysvětluje, že tomu tak rozhodně není. Jarní počasí evidentně zpěvačku vyhnalo do přírody, a tak ve videu vidíme „a lot of grass“ a navíc „birds are singing„, prostě idylka. Nicky samozřejmě fandíme a doufáme, že její trekingová obuv v podobě tygřích bot na podpatku přežije výlet bez následků.

A co vy, myslíte, že je Nicky „topping“?

Blbost? Tak proč to nenasdílet?