Jak se stát upírem rychle a jednoduše

Následující text přináší odpověď na zajímavou otázku – Jak se stát upírem? Ve své podstatě nejde o nic složitého, jen musí být dodržena určitá pravidla. Nejprve začněte vyhledáním upíra, jenž bude ochoten zahájit vaši proměnu. Upíři se pohybují pouze v noci, sluneční svit je do několika minut spolehlivě zabíjí. Upíří společnost pochopitelně jen těžko spatříte přímo v centru města na náměstí. Typicky si tento druh vybírá tmavé postranní uličky, kde číhá na své oběti – lidské osoby. Z lidí se upíři živí (pijí je), následně se postarají o zahojení ran po tesácích na krku a svoji oběť zhypnotizují. Vnutí ji svoji verzi příběhu, jenž krmení na lidském pokolení neobsahuje. Právě proto daná osoba vlastně ani neví, že se s upírem setkala. Jedinou možnou známku představuje dočasná slabost způsobená úbytkem krve.

Jak se stát upírem

Jak se stát upírem
Foto: luigi diamanti / FreeDigitalPhotos.net

Jak tedy vlastně na to, když se na vás může upír nakrmit a vy o tom nebudete ani vědět? V prvé řadě musíte upíra přesvědčit o tom, že za to stojíte, aby se stál vaším stvořitelem. Nemrtvý oponent musí získat názor o touze stát se upírem své oběti. Někteří upíři mívají během svého dlouhého života (jsou prakticky nesmrtelní, zabije je v podstatě jen sluneční svit, rána do srdce či stříbro) touhu přispět do svého rodu dalším členem. Upír, jenž promění člověka v upíra se označuje jako stvořitel. Mezi oběma jedinci přitom existuje silné pouto, jenž bude nyní popsáno.

Stvořitel a jeho upír

Pakliže hledáte informace jak se stát upírem rozhodně musíte být poučeni o moci, kterou nad vámi bude váš stvořitel mít. Protože ve vás koluje jeho krev, snadno vycítí vaši přítomnost  a silné pocity (typicky strach či obavy). Existuje rovněž pravidlo (dalo by se říci nepsaný zákon), že upír musí uposlechnout přímý rozkaz od svého stvořitele.

Proměna

Samotná transformace v upíra není nijak složitá. Stvořitel a vybraný člověk jsou díky zakousnutým tesákům spojeny krví a společně vyčkávají určený čas, než je fyzická proměna dokončena. Pro nově stvořeného upíra následně nastává období učení se novým schopnostem, dovednostem a zvykům upířího světa, během čehož stvořitel aktivně asistuje.

Příchozí dotazy:

  • jak se stát upírem
  • ako sa stat upírom
  • jak se stát upírkou
  • jak se stát upírem bez kousnutí
  • jak se stát upírem doopravdy
  • ako sa stat upirom navod
  • jak najít upíra
  • jak se stat upirem zaklinadlo

Blbost? Tak proč to nenasdílet?

Napsat komentář