Archiv pro štítek: funny

20 myšlenek před zápočtovou písemkou

Chystáte se na vysokou školu a chcete vědět, jak to tam chodí? Pak pro vás máme autentickou reportáž z období před psaním zápočtové písemky (zápočet si můžete představit jako pololetní test, co se psal na střední). Současní nebo bývalí vysokoškoláci vám dozajista ochotně dosvědčí, že takto podobně to u nich probíhá/probíhalo.

 1. Aha, tak za 2 týdny se píše zápočet. No co, pohodička, však semestr trvá jak dlouho? 3 měsíce, to jsme toho určitě moc neprobrali, však skoro pořád jsme končili dřív.
 2. Předposlední víkend před testem: No, teď se učit nebudu, nemá to smysl, test je skoro až za 2 týdny, do té doby to zapomenu. Spíš si vyhodím z kopýtka, odpočinu si a příští víkend na to sednu.
 3. V průběhu následujícího týdne: Nechápu ty, co se už začali učit a teď stresují, že je toho hodně. Vždyť tak maximálně za půl dne není co řešit.
 4. Poslední víkend před testem, sobota: Dneska se mi vůbec nechce, to nemá smysl se nutit, spíš si na zítřek připravím sešit. Plus ještě za chvilu jdu na narozeniny kámoše, tak dneska to balím.
 5. Poslední víkend před testem, neděle odpoledne: Tak párty se mírně řečeno trochu protáhla, teď jsem vstával. V takovém stavu nemá smysl se cokoliv učit, test se píše až v úterý, tak na to zítra (v pondělí) po škole sednu.
 6. Pondělí, odpoledne: Dám si jeden díl seriálu, ať se dostanu do nálady.
 7. Pondělí, pozdní odpoledne: Tak ještě jeden díl, proč to dělají tak napínavý?
 8. Pondělí, podvečer: Ok, už bych měl něco dělat. Ale připravím si nejdřív večeři, hladový se nic nenaučím.
 9. Tak nebudu to jíst a čučet do zdi, pustím si k tomu ještě jeden díl.
 10. Tak teď už fakt jdu na to, jednom umeju nádobí z večeře, ať tu mám pořádek a nekupí se mi to tu.
 11. Pondělí, 22:00 v dokonale uklizeném pokoji: Otvírám sešit …
 12. 22:15: To si snad dělá srandu ne, to se nemůžu v životě naučit!
 13. To jako for real? Polovina věcí mi tu chybí, příklady nedopočítané, zadání nikde, k čemu mi je, že to vyšlo tři čtvrtiny, když nevím zadání!!
 14. WTF, a co je to zas tady! Hlavně že tu mám vtipné malůvky a tohle – jaké L. A. Confidential – aha, to je ten film co mi kámoš doporučil. No, že bych rychle očekoval hodnocení na ČSFD? NE, musím se učit!
 15. 23:59: No půjdu spát, ať nejsem zítra ospalý na tom testu. Však stanu brzo ráno a ještě na to kouknu.
 16. Budík v 6:00: To zas byl nápad, ještě si hodinu přispím. Však mi nic neuteče.
 17. Budík v 7:00: Tak rychle koupelna a snídaně, ať to stihnu.
 18. 8:00: No ještě zkontroluju Facebook a otevřu si k tomu sešit …
 19. 10:00: Tak nic, musím do školy, no uvidíme, však oprava v pátek to jistí.
 20. odpoledne téhož dne: Jo, dal jsem to, nevím jak, ale o půl bodu to mám!!! Pohodička, to jsou lamky, ti co to nedali …

Blbost? Tak proč to nenasdílet?

Proč astronauti nemůžou jíst fazole

Kosmická strava je kapitola sama o sobě. Následující reklama se nám snaží vysvětlit, proč nejsou fazole v rajčatové omáčce vhodné pro dobyvatele vesmíru.

Běžní obyvatelé Země se naštěstí ničeho podobného bát nemusíme. Společnost zmiňovaná ve videu (HAYNES) sice neexistuje, zcela očividně se však jedná o parodii na oblíbené fazole Heinz v tomatě. Pokud vás tedy přepadla chuť na tento produkt, pohodlně jej zakoupíte ve svém supermarketu.

Blbost? Tak proč to nenasdílet?