Archiv pro štítek: Mountain Dew

Recenze Mountain Dew – další americký blivajz?

Když jsem si tuhle prohlížel poslední letáček od Alberta (ten časopis, ne ten cár papíru), tak jsem si dělal seznam věcí, co si musím koupit, aby měli kluci markeťáci radost:

  • vroubkované Lays
  • jakousi „tatranku“ s oříškama od jakési české (?) firmy (tady reklama jaksi nezafungovala)
  • Citrónovou Mirindu
  • a Mountain Dew

Takže jak jsem se dostal do Alberta, skončilo to tak, že jsem vykoupil více než 15 % jejich celkových zásob. Na polici se totiž na mě usmívalo 7 nově listovaných láhví, no a já vzal jednu.

První dojem

No první napití teda nic moc. Nástup nápoje je dobrý, vše chutná tak jak má (podobně jako 7 Up), ale ten závěr je dost divný, až do žvýkačkova. Fakt máte pocit, že polikáte rozpuštěnou žvýkačku.

Mountain Dew

Zkusíme ho vychlazený

Doma jsem do sklinky naházel pár kostek ledu, přidal Mountain Dew, no uvidíme, jestli se něco změní. Ano, změnilo, chutná to lépe, to ano, ale stále mi tak něco chybí, co by mě donutilo koupit Mountain Dew znovu. Je to osvěžující, jasně, stejně jako každá studená věc, ale vždycky v závěru cítíte náznak něčeho řekněme ne příliš přírodního původu.

Pojďme na složení

Tady to je docela zajímavé. Ve složení totiž všechno zní poměrně normálně a lidsky. Jasně, vybafne tu na vás pár kyselin, ale ty jsou i v jiných jídlech. Tak jsem poprosil Google a kromě toho že bych neměl pít sladké nápoje jsem se nic nedozvěděl. Ale já chci pít svoje sladké vodičky, tak proto si je přece kupuju, ne?

Závěr

Dávám hodnocení 3 hvězdičky z 5. Nástup nápoje je výborný, vadí mi slabší až lehce zmatený závěr. Hlavně postrádám důvod, proč Mountain Dew koupit znovu. BTW, petka s 1,5 litru mě stála 30 Kč.

Blbost? Tak proč to nenasdílet?