Obrázky

7 největších tvrďáků internetu

Tak těmhle hochům bychom fakt cestu zkřížit nechtěli. Podle všeho jde totiž o ty největší tvrďáky, na které lze na internetu narazit.

tvrdak1

 

První borec se nebojí vůbec ničeho. Aby taky jo, když mu kryje záda neustále zamilovaný upír Edward z populární trilogie Stmívání pro dívky.

tvrdak2

 

Podle naší věštecké koule je Disney Channel oblíbenou televizní stanicí následujícího milovníka náhrdelníků. Ale tak co si budem povídat, u High School Musical jsme brečeli všichni… nebo snad ne?

tvrdak3

Ok, toto byl poslední vtip na téma plakátu zavěšeného v pozadí, teď se přesuneme jinam.

tvrdak4

Photoshop, level 99.

tvrdak5

No nevím, tuhle kočičku má na oblečení moje dvouletá dcera. Tak asi to je unisex oblečení.

tvrdak6IronMana milujeme všichni a alespoň chvíli jsme snili o tom, jaké by to bylo žít jako Tony Stark. Borec na obrázku jím však evidentně není.

tvrdak7Na závěr něco speciálního. Tenhle klučina se na Facebooku chlubí, že nosí svojí hučku kšiltem dozadu (a určitě má na něm neodlepenou původní nálepku). Ok, všechno dobrý, až na to, že tahle čepice ani žádná kšilt nemá – takový detail.

 

 

 

 

Blbost? Tak proč to nenasdílet?

13 nejlepších WTF obrázků

Jak poznáte, že máte za dnešek už dost internetu? Třeba tak, že se dostanete na seznam těch nejpodivnějších obrázků, které lze na internetu vůbec nalézt. U těch, které právě uvidíte, je zaručen 100% WTF efekt. Doporučujeme tedy zhlédnout těchto 13 skvostů, uznat, že už máte za dnešek dost internetu a jít dělat něco produktivního.wtf-8 wtf-3 wtf-2 wtf-1 wtf-7 wtf-6 wtf-5 wtf-4 wtf-9 wtf-10 wtf-11 wtf-12 wtf-13U posledního obrázku si povšimněte malých Walkerů ze Star Wars, kteří dovytvářejí vkusnou scénu.

 

Blbost? Tak proč to nenasdílet?