Ask.fm – zeptejte se přátel na cokoliv

Svět sociálních sítí je v současné době poměrně hodně rozšířen. Popularitu nalézá především mezi mladými lidmi, kteří unikají do jiného světa a společně s přáteli mohou debatovat či se s nimi dělit o zajímavé zážitky z jejich života. V následujícím článku se však seznámíme pouze s jednou službou vyskytující se na adrese ask.fm. Ta svým návštěvníkům nabízí možnost pokládat nejrůznější otázky svým blízkým a zjistit tak o nich více touto nenásilnou formou.

Na portál ask.fm se lze dostat dvěma způsoby. Ten první představuje jednoduchá registrace, která zabere sotva pár minut, nevyplňujete zde totiž žádné obsáhlé formuláře. Druhá varianta se nabízí ve formě přihlášení přes sociální síť Facebook. Celý koncept kromě mnoha jiných světových jazyků podporuje i češtinu. Díky rozhraní v naší mateřštině se tak nemusíte obávat případné bariéry.

Pokud chcete, aby se na vás nahrnuli přátele s řadou pikantních otázek, je nejprve nutné jim poslat příslušný odkaz. Pro zahrnutí většího množství osob lze například využít již zmiňovaný Facebook, kde odkaz nasdílíte svým známým a ti mohou bezprostředně začít s přívalem dotazů.

Pakliže se chcete o síti ask.fm dozvědět více, můžete navštívit web www.bwp.cz, který se kromě tohoto tématu navíc zabývá i mnoha dalšími oblastmi.

Blbost? Tak proč to nenasdílet?

Napsat komentář